sobota, 7 sierpnia 2010

Ręka Fatimy

Dziś zakupiłam książkę  pod tytułem Ręka Fatimy. Jak zapowiedział wydawca, jest to książka o "miłości i nienawiści, utraconych złudzeniach, religijnej nietolerancji oraz nadziei, która nadaje życiu sens". Jak tylko przeczytam książkę, zamieszczę moją recenzję na łamach Bloga. Nie nastąpi to jednak szybko, ponieważ publikacja ma prawie 1000 stron.

6 komentarzy:

 1. Chętnie przeczytam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. i jak wrazenia? prosze napisac, nawet jesli jeszcze nie skonczona, jestem bardzo ciekawa tej pozycji, wiem ze jest w bibliotece i nie wiem czy warto ja wziac :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka jest świetna :)polecam

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam Wspaniała lektura mimo,ze baaardzo gruba!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam książkę dwa dni temu i jestem zaskoczona. Fabuła jest ciekawa z jednym wyjątkiem. Czy sceny erotyczne muszą być aż tak naturalistyczne? Niemal medyczne? I ten wiek bohaterki!!! Zgroza!!! Niech Falcones nie idzie drogą Folleta w stylu "filary ziemi". Ma dobrą prozę. niech jej nie psuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozostało mi ostatnie 100 stron tej wciągającej i poruszającej historii nieustannie walczącego Ibn Hamida o swoją wiarę. Zgadzam się, że sceny erotyczne były zbyt naturalistyczne. Rozumiem, że chciał poruszyć wyobraźnię czytelnika, ale mógł to przedstawić w nieco inny sposób. Wiek bohaterki? Przecież wiesz, że w islamie tak to już jest z płcią piękną.

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates