piątek, 16 lipca 2010

Powrót Bloga...

Drodzy Czytelnicy!

Kiedy dziś rano chciałam dodać nowy wpis na Blogu, przywitał mnie komunikat mówiący, iż Blog został usunięty. Skasowany został również e-mail, który był potrzebny do zalogowania się na Bloggerze. Dzięki szybkiej interwencji Google Blog znów działa, a ja mam do niego pełen dostęp. Jednakże trwa postępowanie wyjaśniające całą , dość nieprzyjemną dla mnie sytuację. Niestety, jest bardzo prawdopodobne to, że padłam ofiarą hackera, który kilka razy groził mi, że zlikwiduje mojego Bloga.

Dalej mam zamiar prowadzić niniejszego Bloga. Póki co w Polsce istnieje wolność słowa, a jeśli komuś to się nie podoba, niech jedzie tam, gdzie jest lepiej i gdzie może poczuć się całkiem wolny.

Pozdrawiam wszystkich Czytelników!!8 komentarzy:

 1. Na szczęście, Haniu !

  Wczoraj chciałem wejść na bloga i nie mogłem. Nie wiedziałem co jest grane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uff a ja martwilam sie, ze zrezygnowalas; ale nie kasowalam na razie ze swojej listy, majac nadzieje, ze to jakies problemy techniczne.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Po przerwie jestem:-) Udało się wszystko przywrócić:-) Widać ktoś, kto usunął Bloga nie był za bardzo zaawansowany:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Hania -

  Google tak naprawdę co jakiś czas robi kopie blogów. Więc nawet jeśli go usunął to Google miało u siebie bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że wszystko zakonczylo sie szczęsliwie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaa zapomniałam dodać, że Ty sama równiez możesz sobie zrobić back up bloga co jakiś czas :) szkoda byłoby stracić całego tego dobytku pisarkiego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. uff
  bo juz sie wystraszylam

  OdpowiedzUsuń
 8. twoj blog jest dla mnie waznym zrodlem informacji, dlatego ciesze sie, ze znowu funkcjonuje ;)

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates