niedziela, 27 grudnia 2009

Beyonce znów gorszy muzułmanów!


Islamiści stwierdzili, że piosenkarka o ponętnych kształtach zagraża bezpieczeństwu publicznemu. Takie opinie można było usłyszeć przed koncertem piosenkarki w Kairze.

Przed planowanym koncertem Beyonce w Kairze rozpętała się wielka awantura. Poseł partii Bractwo Muzułmańskie - Hamdi Hassan grzmiał, że egipski rząd, przy pomocy seksownej wokalistki, chce zachęcić obywateli do rozwiązłości. Nie podobały mu się też billboardy promujące koncert,  przedstawiające wokalistkę w obcisłym stroju. Żądał wyjaśnień, kto na coś takiego pozwolił.

-Dlaczego pozwalacie na organizację publicznej seks-imprezy? - pytają przedstawiciele partii Bractwa Muzułmanów w liście do władz Egiptu. - Burzycie społeczną harmonię, promując rozpustę i wyuzdani - grzmi organizacja.

Jednak, mimo tego, że koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, to miał też sporą rzeszę przeciwników spoza polityki. Nawet na portalu społecznościowym Facebook założono grupę przeciwstawiającą się występowi Beyonce w Kairze. Zapisało się do niej 10 tysięcy członków. Wielu z nich uważa, że piosenkarka jest narzędziem świata Zachodu w walce przeciw wartościom islamu.

Egipski organizator nie poddał się naciskom i podkreślił, że nie wszyscy muzułmanie czują się obrażeni występami Beyoncé.- Ja i moi współpracownicy też jesteśmy muzułmanami, ale to nie powstrzyma nas przed ugoszczeniem artystki światowego formatu - tłumaczy Ahmed Beltagi. - Powinniśmy ją podziwiać, a nie krytykować

5 komentarzy:

 1. To próba wprowadzenia cenzury...bardzo dobrze, że organizator się sprzeciwił. Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypomina mi to żenującą "rozróbę" u nas przed koncertem Madonny ...
  Cóż, zawsze miałam jak najgorsze zdanie owszelkim fantyzmie ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze znajdzie się grupa "antyfanów", która będzie robiła zamieszanie i zadymę. W przypadku Beyonce, to chyba można mówić już o pechu, bo prawie we wszystkich krajach muzułmańskich, gdzie występowała lub miała występować, były grupy, które usiłowały bojkotować jej koncerty, z różnym rezultatem, ale zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, beyonce narzedziem szatana.
  hahahahahahahahaa ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. No nieźle, takich rzeczy to nie słyszałam jeszcze.

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates