poniedziałek, 28 grudnia 2009

Muzułmanka na basenie w Berlinie.

Kobieta pływa wraz ze swoimi córkami i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu, że może tak spędzać wolny czas- właśnie dzięki burkini. Nikt na jej widok nie protestował, bo niby czemu? Jak widać na filmie, kobiety w burkini nie toną:-)


6 komentarzy:

 1. I bardzo fajnie. Ja nie mam nic przeciwko muzułmanom, ich strojów etc. Oczekuję jedynie takiej samej akceptacji z ich strony kiedy zamarzy mi się do nich podróż.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znalazłam informacje, że w Berlinie tylko na jednym basenie kobiety w burkini mogą swobodnie pływać. Na innych nie jest to mile widziane. Nie rozumiem tego, bo moim zdaniem kobieta tak ubrana wygląda estetyczniej od niejednej pani w bikini.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, powinno być więcej takich miejsc. Podejrzewam jednak, że w tym przypadku decydujące znaczenie ma religia a nie sam ubiór;(((

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy okazji zrobią pranie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie, nawet najbrzydsza kobieta w burce lub burkini wygląda "estetyczniej" i "ładniej" dla gwałci-, tfu !, muzułmanina :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Burkini jest w 100% wykonane z poliestru - jak każdy kostium kąpielowy. Jest to strój higieniczny. Jeśli kobieta nie chce się obnażać, to ta alternatywa, by spędzić wolny czas aktywnie na basenie, jest super.

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates