poniedziałek, 22 marca 2010

Dziś o pólnocy ruszył pierwszy internetowy sex shop dla muzułmanów


Ruszył, to chyba zbyt wielkie określenie, ponieważ strona nie działa, ze względu na błąd. techniczny. Jednakże można powiedzieć, że sex shop dla muzułmanów rozpoczął dziś swoją działalność.

Pomysł narodził się w głowach dwóch muzułmanów mieszkających w Amsterdamie. Panowie: Stefan Delsink i Abdelaziz Aouragh postanowili założyć internetowy sex shop, w którym będą sprzedawać jedynie produkty halal, czyli dozwolone przez islam. 

Sex shop nie będzie miał w swojej ofercie wibratorów ani gumowych lalek - na tego typu gadżety islam nie zezwala małżonkom w sypialni. Będzie jednak można nabyć tam prezerwatywy, gdyż islam uważa, ze są o wiele lepsze niż stosunek przerywany. 

-W islamie ważne jest, aby zarówno mężczyźni, jak i kobiety osiągały orgazm. Jeśli kobieta nie jest spełniona, mogłaby zacząć korzystać z innych nieczystych i niedozwolonych metod, jak masturbacja czy wibratory - mówi Aouragh.
 
Muzułmanie mogą uatrakcyjniać swoje życie erotyczne w różny sposób, pod warunkiem, że seks uprawiają w małżeństwie.  Nowy sex shop chce mieć misję promowania właśnie takiego współżycia. Dla par dostępne będą na przykład kapsułki zwiększające potencje, dla mężczyzn oraz kapsułki pożądania dla kobiet. Sklep będzie też miał w ofercie liczne żele stymulujące.

Załozyciele internetowego sex shopu chcą też zmienić wizerunek islamu, jako religii wrogiej kobietom.
 
-Islam ma wiele szacunku dla kobiet. Nasz sklep stawia kobietę w centrum zainteresowania - przekonuje jeden z właścicieli.

Stronę internetową sex-shopu zaprojektował Delsink. Było to zadanie trudne, ponieważ musiał jakoś zachęcić klientów, nie mógł epatować nagością ani erotyzmem, a jednocześnie musiał stworzyć ekskluzywną i erotyczną witrynę internetową. Czy mu się udało? Oceńcie sami. http://www.elasira.com/

6 komentarzy:

 1. Witam, Jakby na to nie patrzeć jest to jakiś postęp wyłączając oczywiście fakt, że na stronie pojawia się błąd i nie da się z niej korzystać;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Islam ma wiele szacunku dla kobiet? A na jakiej planecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, i oto mamy "zbawczy" wpływ holandii na inne narody - sex shop dla muzułmanów :P
  tylko coś ten ich towar cienki :P bo bez lalek i innych zabawek...
  ciekawa sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Titaniu....gadżety są haram:-) Tak się zastanawiam, skoro będą tam do nabycia prezerwatywy i żele, to równie dobrze muzułmanie mogą te towary kupić w aptekach lub marketach. Po co od razu sex shop?

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy na pewno w aptekach dostępne są takie produkty?

  OdpowiedzUsuń
 6. islam trzyma krótko swoich wyznawców pod względem seksualnym, potrzeba jeszcze setki takich seksualnych rewolucji i sex shopow i innych bulwersujących demonstracji aby zmienic mentalnosc tych ludzi... lub zeby spodowowac aby mysleli w troszkę "luźniejszych" kategoriach...

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates