niedziela, 7 lutego 2010

Wychowywać zamachowców samobójców to za mało. One chcą walczyć!

Islamskie ekstremistki chcą być równe z mężczyznami, ponieważ tak jak oni, chcą walczyć i brać czynny udział w "świętej wojnie".

Luty 2009 - Kabala. Kobieta, w czarnej abaji zakrywającej całe jej ciało, wysadza się w powietrze w namiocie, w którym odpoczywają szyiccy pielgrzymi. Śmierć poniosło 40 osób. 80 odniosło ciężkie obrażenia. Poszkodowane zostają głównie kobiety (!) i małe dzieci. Zamach był dziełem al Kaidy, która do boju zaczęła wysyłać również kobiety - niemniej bezwzględne i okrutne niż męscy bojownicy.

- Marzę by być mężczyzną.  Kiedy szejk Ayman al Zawahiri powiedział, że miejsce kobiet jest w domu, a nie w szeregach al Kaidy, poczułam się bardzo zraniona. ( Towarzyszka Broni)

Od początku przywódcy al Kaidy uważali kobiety za wroga wewnętrznego - istoty słabe, pozbawione woli walki. Jednakże przez kilka ostatnich lat dokonała się swoista rewolucja. Kobiety islamu wywalczyły sobie ważne miejsce na frontach "świętej wojny". 

- Niech Bóg wyzwoli kobiety, by mogły uczestniczyć w świętej wojnie.

W 2008 roku w bombowych zamachach samobójczych wzięły udział 32 kobiety, rok wcześniej osiem. Okazało się, że są one bardziej skuteczne niż mężczyźni, bo żołnierze boją się je kontrolować. 

Dlaczego to robią?
 • z zemsty za śmierć męża / syna
 • z goryczy z powodu krwawej okupacji krajów islamskich przez zachodnich imperialistów
 • czasem robią to pod przymusem
 • bo chcą przyczynić się do wygrania świętej wojny z niewiernymi 
Na podstawie:
http://www.newsweek.pl/artykuly/52499

 


3 komentarze:

 1. Te kobiety potrzebują resocjalizacji i bardzo dobrych psychologów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłe pranie mózgów ktos zafundował tym kobietom bo się babo poprzewracało w głowach.
  A swoją drogę, arabowie w zyciu codziennym kobiety traktują nisko a jesli przychodzi do walki, zabijania i śmierci to nikt im tego nie broni. dziwne...

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż, zamachowcom samobójcom płci męskiej też nieźle od małego piorą mózgi, czytałam o tym zjawisku zajmującą książkę. Trzeba mieć wielką motywację by obwiązać się trotylem i wysadzić w powietrze. W tym przypadku kobiety też służą sprawie i każdy odważny do walki z niewiernymi w cenie, że się tak wyrażę.

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates