czwartek, 18 lutego 2010

Wyrzucił swoją córeczkę do rzeki

Dwudziestojednoletni Shamsid-Din Abdur-Raheem we wtorek powiadomił policję z New Jersey, że wyrzucił swoją 3-miesięczną córeczkę Zarę Malini-Lin Abdur-Raheem z mostu wprost do rzeki. Poszukiwania dziewczynki trwają. 

Jak ustaliła policja, tuż przed tragicznym wydarzeniem, dziewczynka została porwana przez swojego ojca. Shamsid-Din Abdur-Raheem napadł na babcię Zary. Następnie odebrał jej dziecko siłą - uderzył 60 - letnią kobietę w twarz oraz próbował ją przejechać samochodem, gdy ta chciała mu zagrodzić drogę i uniemożliwić ucieczkę z niemowlęciem. 
Tuż po porwaniu, ojciec zatrzymał samochód na moście i wyrzucił dziecko do rzeki. Potem udał się do Imama, który zamiast na policję, zawiózł go do domu swoich krewnych. Policja została powiadomiona dopiero 4 godziny po tragedii. 

Mężczyźnie postawiono zarzuty uprowadzenia dziecka, czynnego udziału w morderstwie, napaści oraz zagrożenia życia dziecka.

Póki co, nie wiadomo dlaczego mężczyzna popełnił ten czyn. Podobno  nie układało mu się z matką dziewczynki, ale czy to wystarczające uzasadnienie tej tragedii, dla której po prostu nie ma uzasadnienia? Matka dziecka wierzy, w to że córeczka się odnajdzie cała i zdrowa. Jednakże poszukiwania trwają już dwa dni. Z każdą godziną szanse na to, że Zara żyje są coraz mniejsze.

8 komentarzy:

 1. Masakra!!! Ale w Polsce też są zwyrodnialcy, na całym świecie są.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, czy facet przyznał się sam z siebie, czy może to ten imam go namówił do zeznań, choć myślę, że gdyby był człowiekiem to od razu zawiadomiłby policję - każda minuta dla tak malutkiego dziecka w zimnej wodzie to wyrok śmierci. Nie sądzę, by mała przeżyła. @ dni to strasznie długo.....smutne to.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masakra. Niestety takie sytuacje zdarzają się nawet u nas;( Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie - taka sytuacja mogła mieć miejsce wszędzie. Może ten człowiek ma jakieś zaburzenia psychiczne? Zapewne policja zbada sprawę. Jednakże najbardziej ucierpiało niewinne dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 5. W amerykańskich wiadomościach podali, że są świadkowie, którzy widzieli Abdul-Rahim na moście owego wieczoru w towarzystwie jeszcze jednej osoby, czekającej spokojnie w samochodzie. Która go nie powstrzymała. Nie zrobiła nic, aby zapobiec tragedii. Przerażające.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brak słów, ale w Polsce też kobieta nie była lepsza - ta co niemowlęta wsadziła do beczki:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to ma wspolnego z Islamem czy prześladowaniem kobiet? W Polsce też są zwyrodialcy...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ma to tyle wspólnego, że stało się to w rodzinie muzułmańskiej. Zgoda-wszędzie są zwyrodnialcy - dlaczego o tej tragedii nie mówić??? Bo dokonał jej muzułmanin, którego nie wolno krytykować?? W zdaniu islam pisze się z małej litery, tak by the way.

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates