czwartek, 19 listopada 2009

Młode i atrakcyjne zwerbowane na lekcję o islamie!

200 atrakcyjnych włoszek zostało zwerbowanych przez agencję modelek. Myślały, że będą uczestniczyć w jakiejś wystrzałowej imprezie zorganizowanej dla VIP'ów. Ich zaskoczenie było ogromne, gdy dowiedziały się, że zamiast balować będą uczestniczyć w lekcji islamu i to prowadzonej przez nie byle kogo. W rolę profesora wcielił się sam Muammar Kadafi.

W lekcji mogły uczestniczyć dziewczyny mające nie mniej niż 18 i nie więcej niż 35 lat oraz mające co najmniej 170 cm wzrostu. Każda z pań otrzymała Koran w języku włoskim oraz książkę zawierającą wykładnie myśli politycznej Kadafiego.

Libijski przywódca zaczął swoją lekcję od słów: "stoję po stronie kobiet" i poprosił, by zadawano mu pytania o rolę kobiety w islamie.

Zapraszam do zapoznania sie z materiałem filmowym, który dotyczy właśnie tego wydarzenia:
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Jestes-ladna-i-masz-17-m-wzrostu-On-opowie-ci-o-islamie,wid,11697025,wiadomosc_wideo.html

6 komentarzy:

 1. Pięknie. To już nawet do tego uciekają się przywódcy aby osiągnąć swój cel: nawrócić "resztę świata" na islam?? I jeszcze dyskryminacja...od kiedy to kobiety niższe są mniej atrakcyjne??

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawi mnie czy któraś z tych kobiet odważyła się rzucić ten koran i po prostu wyjść stamtąd

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe co miałby do powiedzenia Kadafi o 5 bułgarskich pielęgniarkach więzionych, torturowanych przez 8 lat, oskarzonych o zarażenie ponad 400 dzieci HIV-em.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się dowiedziałam dziewczyny dostały 50 Euro wynagrodzenia za tę lekcję, no i oczywiście 2 księgi. Myślę, że te kobiety po prostu wytrwały podczas wykładu ze względu na pieniądze, które otrzymały.

  OdpowiedzUsuń
 5. ...albo były w takim szoku;) bo przecież spodziewały się zupełnie czego innego

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny zachowały się "profesjonalnie", modeling to modeling ;), klient płaci, klient wymaga.....Kadafi też jest jednym z największych strojnisi na świecie, jego kreacje są słynne.

  Inez

  OdpowiedzUsuń

Template by:
Free Blog Templates