środa, 12 sierpnia 2009

Hatun und Can e.V.


Hatun und Can e.V. jest organizacją charytatywną, która pomaga kobietom z różnych kultur, które są w niebezpieczeństwie by stać się ofiarami aktów przemocy ( lub też są ofiarami takich działań).


Hatun und Can e.V. została założona dwa lata po " honorowym zabójstwie" 23-letniej Hatun Sürücü, mieszkającej w Berlinie. ( o tym zabójstwie pisałam w poście dotyczącym zbrodni w obronie honoru w Niemczech). Stąd nazwa organizacji - Can - to imię syna Hatun.


Organizacja znajduje się w Niemczech. Gdzie przebywają pokrzywdzone kobiety wiedzą tylko one oraz pracownicy Hatum und Can e.V. Taka dyskrecja jest spowodowana tym, że kobiety te są intensywnie poszukiwane przez członków swoich rodzin lub też płatnych morderców. Często są ścigane. Więc taka polityka bezpieczeństwa jest jak najbardziej wskazana.


Kontakt z organizacją możliwy jest jedynie przez maila : hatunundcan-ev@hotmail.de , przez Hotmail-MSN: info@hatunundcan-ev.com lub formularz na stronie.


Organizację można także wesprzeć finansowo - odnośnik do płatności w systemie PayPal jak i numer konta bankowego znajdują się na ich stronie internetowej.


http://www.hatunundcan-ev.com/ - oto link do strony organizacji. Jest ona dostępna w języku niemieckim i angielskim.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Template by:
Free Blog Templates